#1 2011-01-24 11:30:06

Nuup

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-23
Posty: 13
Punktów :   

Mój następny pomysł

Yyy tak jakby co to teoretycznie nie mój pomysł bo zakładam gdzie indziej tez to jest.
No nic.Jak narazie to są takie normalne raczej profesje.

Profesja nr.1

Wojownik - osoba,która używa broń biała.Nie para sie czarami i raczej nie używa łuków i kusz.Ma ona wielką siłe i bardzo dobrze włada przedewszystkim mieczem, ale także toporem, korbaczem itp.
Chciałem tylko dodać, że gdyby ktoś wybrał tą rase to odrazu nie byłby super wojownikiem tylko takim eee noob'em.Musiał by sie uczyc itp.

Profesja nr.2

Łucznik - zazwyczaj łucznik nosi przy sobie łuk lub kusze i kołczan ze strzałami, a także sztylet.Jest on przedewszystkim zwinny i potrafi się dobrze kamuflować, a także jest spostrzegawczy, i ma świetny wzrok.


Jak narazie to tyle, wiem że to mało, ale potem jeszcze dodam ^^


Imię: Altharis
Profesja: Wojownik
Rasa: Człowiek
Dodatkowa zdolność:
Rozpalanie ognia ,
Celnośc,
Łapanie zwierzyny
Charakter: Spokojny
Ekwipunek Sztylet ,
Duży miecz,
Krzemień
Monety 350 Monet

Offline

 

#2 2011-01-24 11:33:41

Gielor

Administrator

Zarejestrowany: 2011-01-18
Posty: 56
Punktów :   -2 

Re: Mój następny pomysł

Zaliczam ci wojownika i Łucznika


Ja proponuję dodac jeszcze szamana.

Szaman-Jego główna broń to wachlarze różnego rodzaju jednak często są bez broni.Zaczynają od małych się uczyc medytacji i używania szamańskich czarów.Szamani zazwyczaj noszą szatę a przy nogach umieszczją swoje fiołki,eliksiry do użycia.


Imię: Gielor
Profesja: Łucznik
Rasa: Mroczny Elf
Dodatkowa zdolność:Rybołóstwo,Wydobywanie kamieni,Rozpalanie ognia,szlifowanie kamieni,dobre myślenie
Charakter: Spokojny
Ekwipunek: Strzały (150)(Tylko dla Łucznika), Łuk(Tylko dla Łucznika), Siec rybacka,20 run ognia,20 run księżyca,5 run wody,35 run Enchantu
Monety:350

Offline

 

#3 2011-01-25 11:15:06

Julia Vorell

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-19
Posty: 7
Punktów :   

Re: Mój następny pomysł

Szaman jest na NM ;(


Imię:Julia Vorell
Profesja:Mag
Rasa:Druid
Dodakowe zdolności:Wytwarzanie run żywiołów,Myślenie,Siła woli,Dłonie Enchantu,Zielarstwo
Charakter:Spokojny
Ekwipunek:Sztylet,krzemień,drewniana laska
Monety:350

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.poke-land.pun.pl www.amibl.pun.pl www.hateandlove.pun.pl www.ekonomia.pun.pl www.polskiextremetruck.pun.pl